Mart ekranıyla tanışın

Mart ayında ekran üç yeni yerli diziyle şenlenecek. Hürriyet’ten Ceren Şehirlioğlu önümüzdeki günlerde seyirci karşısına çıkacak üç yeni diziyi tanıtıyor… 

TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR MAFYA HİKÂYESİ: KEHRİBAR, ATV
Tespih tamam, koca yüzüklü parmakla sıkılan silah tamam, aforizma tamam, çizgili takım elbise tamam, Memati karizması tamam. ATV ’nin yeni dizisi ‘Kehribar ’ bir mafya (ve Gürkan Uygun) dizisinde olabilecek her formülü baharda ekrana getirecek. Kanalın Oktay Kaynarcalı ’yla yakaladığı ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ’ başarısı ‘baba ’ dizilerinde zirveyi kaptırmama iddiasına dönüşüyor. Gürkan Uygun ’a Ayça Varlıer ve Özge Özder ’in eşlik edeceği dizi, 20 yıl sonra Almanya ’dan Türkiye ’ye, biriktirdiği öfke ve intikam duygularıyla dönen Orhan Yarımcalı ’nın hikâyesini anlatacak.


KÖTÜ KARMAYI YENME ÖYKÜSÜ: TATLI İNTİKAM, KANAL D
Bu sezon romantik komedilerin yakaladığı büyük başarının uzantısı ‘Tatlı İntikam’, önümüzdeki ay Kanal D ’de başlıyor. Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç ’ın başrolü paylaştığı dizi, düğünde terk edilen (sezonun popüler teması) talihsiz Pelin ’in, kötü karmayı yenme hikâyesini anlatıyor. Bu arada karakterlerimizin pastacılık, çikolatacılık işleriyle uğraşması sebebiyle, bol bol çilek yedirmece, burna krem şanti gelmece, kek hamuruna parmak daldırmaca şirinliği izleyeceğiz.


KADRO SAĞLAM: İSTANBUL SOKAKLARI, SHOW TV

‘Güzel Köylü ’den sonra Show TV ’nin yeni dizisiyle ekrana dönen Gizem Karaca, başrolü ‘Aramızda Kalsın ’dan hatırlayacağımız Caner Cindoruk ’la paylaşacak. Çekimlerine geçen hafta başlanan dizinin kadrosu epey sağlam görünüyor. Karaca ve Cindoruk ’a Rıza Kocaoğlu, Naz Elmas ve Derya Alabora eşlik edecek.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir