Burcu Esmersoy tohumların gücünü keşfediyor!

Babes

Avon Nutra Effects Serisi ’nin en yeni ürünlerinden 3 ’ü 1 Arada Arındırıcı Scrub; tüm cilt tiplerine uygun formülüyle arındırma, temizleme ve canlandırma etkilerini bir arada sunuyor.

Scrub, sabah akşam günlük temizleyici olarak, 2-3 günde bir kuru cilde uygulanıp scrub olarak ve haftada 1 defa ciltte bir süre bekletilerek maske olarak kullanılabiliyor. Yumuşak, cilde dost dokusu ve palmiye tohumları ile geliştirilmiş doğal dokusuyla cildi nazikçe arındırıyor.

Cilde canlılığını geri kazandıran Avon Nutra Effects Serisi ’ne yeni katılan Tazeleyici Jel Temizleyici; derinlemesine cilt temizliğini, verdiği ferahlık hissi ile tamamlıyor.

En inatçı göz makyajının kolaylıkla çıkarılmasında yeni ürünü Çift Fazlı Makyaj Temizleyici ile farkını ortaya koyan Avon Nutra Effects Serisi, kuru ciltleri ise Onarıcı Temizleme Sütü ile besliyor.

Temizleyici meyveler sayesinde kiri ve yağı nazikçe çıkaran Köpük Temizleyici, normal ve karma ciltlere hitap ederken; yağlı ve karma ciltler Matlaştırıcı Tonik ile mat bir görünüm kazanıyor.

Avon ’un Aktif Tohum Kompleksi ile özel olarak geliştirilen Nutra Effects Serisi, paraben ve boya içermediği için, hassas ciltlerde de güvenilir ve etkili sonuçlar yaratıyor.

Avon ’un Nutra Effects Serisi ’yle tohumların sırrını keşfeden, Türkiye ’nin tescilli güzellerinden Burcu Esmersoy; yeni Avon kataloğu için kamera karşısına geçiyor. Aktif yaşam tarzı ve kusuruz cildiyle dikkat çeken Esmersoy ayrıca, Avon ’un kadınların kendilerini daha güçlü ve güzel hissetmeleri için hazırladığı kampanya çerçevesindeki özel etkinliklerde de yer alacak. Günlük cilt bakım rutini için etkili formüller sunan Avon ’un Nutra Effects Serisi ’ni tanıtacak olan Burcu Esmersoy, ek olarak cilt bakımı konusundaki tavsiyelerini ve canlı cilt görünümünün sırlarını kadınlarla paylaşacak.

Cilt güzelliğinin tohumları Avon Nutra Effects ’te saklı

Burcu Esmersoy ’un deneyim ve izlenimleriyle kadınlara anlatılacak olan Avon Nutra Effects Serisi ’nin içeriği güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Serideki ürünlerin içeriğinde; chia, omega-3 yağı, antioksidan ve vitaminler bulunuyor. Hidrofilik yani suyu seven bir tohum olan chia, kendi ağırlığından tam 12 kat daha fazla su emebiliyor. Bu yüzden cildin daha uzun süre nemli kalmasına yardımcı oluyor. Bir diğer güçlü özellik olan nar ise yaşlanma belirtilerini önlemeye ve tersine çevirmeye yardım eden önemli bir antioksidan kaynağı. Beyaz cennet çiçeği tohumu da renk bozukluklarına ve eşit olmayan cilt tonuna yol açan pigmentasyonu azaltmaya yardım ediyor. Avon Nutra Effecst Serisi ’nde her cilt tipine ve ihtiyacına uygun farklı nemlendiriciler bulunuyor.

Chia, nar ve cennet çiçeği tohumları gibi doğal ve güçlü özlerle geliştirilen Nutra Effects Serisi; Burcu Esmersoy ’un favori cilt bakımı olarak ön plana çıkıyor ve cilt bakımında doğallık arayan hassas cilde sahip kadınlara etkili çözümler sunuyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir