Rihanna’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI!

Bu yazı 4 months 27 days önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

rihanna-anti1

8. stüdyo albüm kapağı, 36 yaşındaki İsrailli sanatçı Roy Nachum imzalı.Rihanna ’nın “ANTI” adını taşıyacak sekizinci albümünde resmi görsel olarak kullanılacak yedi orijinal yağlı boya tabloyu gösterime sundu.Gözleri altın bir taht tarafından kapatılmış bir genç kızı bileğinden sıkıca bağlanmış siyah bir balonla iki açıya bölünmüş olarak resmedilmiş.

İki tablonun da üzerine Chloe Mitchel ’in bir şiiri Braille alfabesi (görme engelliler için kabartma) ile kazınarak ön ve arka kapağı ayırmış. Diğer tablolar ise albüm içi görseller olarak kullanılmış ve onların da üzerine Roy Nachum tarafından yazılmış şiirler Braille alfabesi ile eklenmiş.

Bu çalışmayla birlikte ilk defa bir albümün içinde fiziksel olarak Braille alfabesi kullanılmış olacak.Bu sayede görme engelli dinleyiciler de tüm albümü dokunarak keşfede bilecekler.

Related Posts with ThumbnailsFacebook Yorumları

yorum yapıldı.

Powered by Facebook Comments