Oscar Amy Winehouse’un babasını mutlu etmedi

Amateur

Amy Winehouse ’un hayatını anlatan Amy belgeselinin 88. Oscar töreninde en iyi belgesel dalında ödülü alması, sanatçının babası Mitch Winehouse ’u mutlu etmedi. Belgeselin hazırlık aşamasında da kızı ile olan ilişkiyi olduğu gibi gözler önüne seren belgeselin yayınlanmasını engellemek için pek çok girişimde bulunan Mitch Winehouse, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada, belgeselin Oscar almış olmasının onun filme bakışını değiştirmediğini yazdı. Winehouse ayrıca, belgeselin yönetmeni Asif Kapadia için, ‘Herkesi kandırdı ’ dedi.

 

Always proud of my baby. Amy will not get an oscar though. Just Asif Kapadia. That is what this is all about…Asif. He’s fooled everybody

— mitch winehouse (@mitchwinehouse) 29 Şubat 2016

 

Belgeselde Mitch Winehouse’un Amy St Lucia ’da rehabilitasyondayken yanında çekim ekibi ile onu ziyarete gitmesi ve Any Winehouse ’u hayranları ile konuşmaya açıkça zorlaması görüntülerine de yer verilmişti.

 

My friends. This film will not be the defining image of Amy. We are already working on other projects. I can’t say more at this stage.

— mitch winehouse (@mitchwinehouse) 21 Şubat 2016

 

Mitch Winehouse ’un Twitter hesabından yaptığı açıklamada, söz konusu belgeselin Amy Winehouse ’u olması gereken gibi yansıtmadığı, kendisinin bu konuda girişimleri olduğu ancak bu noktada daha fazla bir şey söylemeyeceğini de belirtti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir