Hazar Ergüçlü’den ‘PKK’ açıklaması!

Anal

Hazar Ergüçlü bugün çeşitli yayın organlarında yayınlanan “PKK propagandası yapmak yüzünden savcılık karşısına çıktı” şeklinde çıkan haberlere sosyal medya hesabından açıklık getirdi.

Hazar Ergüçlü, Sabah saatlerinde medyada geniş yer bulan  “Ünlü oyuncuya PKK sorgusu!” başlıklı haberlere sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak yanıt verdi.

 İşte Hazar Ergüçlü’nün açıklamaları:
“Sosyal medya hesaplarımı zaman zaman genç ve yetenekli insanları desteklemek amacı ile kullanıyorum. Bundan 2 yıl önce bir takipçimden gelen belgeseli de bu amaçla repost ettim, yaptığım yanlış; içeriğine hakim olmadığım bu belgeseli sorgulamadan yayınlamaktı.

Sonrasında gelen bir uyarı ile de bu içeriği hemen kaldırdım. İyi niyetle vermek istediğim desteğin bu yönde bir sonuca ulaşmasından büyük üzüntü duyduğumun bilinmesini isterim. Sevgisiz, şefkatsiz hiçbir şeyin içinde var olmadım, olmayacağım. Herhangi bir canlıya zarar veren hiç kimseyi, hiçbir örgütü vs desteklemem söz konusu bile olamaz elbette. Bu, takipsizlik kararıyla savcılık tarafından da onaylanmıştır. Dünyaya sevginin hükmedeceği günlerin umuduyla sadece işimi yapıyorum. Sevgiler. Hazar Ergüçlü”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir