Cadılar Bayramı’nı kutladılar


Önceki gece Bebek’teki Lucca adlı mekanda Cadılar Bayramı partisi gerçekleşti. Birçok ünlü ismin katıldığı partide renkli anlar yaşandı.

“MUTLUYUZ, EĞLENMEYE GELDİK”

Gizli saklı yaşadıkları aşklarını geçtiğimiz yaz açıklayan Deniz Akkaya-Gökmen Şeynova çifti partiye birlikte katıldı. Muhabirlerin sorularını “Mutluyuz, eğlenmeye geldik” sözleriyle cevaplayan ikili, sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda kaldı.

‘ARTIK DÖNÜYORUM’

Naz Elmas, partiye siyahlar içerisinde katıldı. Kostümüyle dikkati çeken oyuncu, “Bu sezon bir diziye konuk olmayacağım. İnşallah önümüzdeki dönem harika bir projeyle artık ekranlara dönüyorum. Setleri çok özledim” dedi.

TEK GELDİ, ÇİFT GİTTİ

Yedi yıllık eşi Emre Karabacak’la geçtiğimiz yaz boşanan Irmak Ünal, geceye tek katıldı. Arkadaş grubuyla mekanda iki saat geçiren Ünal, geceyi bir erkek arkadaşıyla terk etti. Muhabirlerin “Beyefendi kim?” sorusuna oyuncu yanıt vermedi.

GÖRÜNTÜLENMEK HOŞLARINA GİTMEDİ

Can Yaman-Bestemsu Özdemir çifti partiden ayrılırken görüntülendi. Muhabirlerin patlayan flaşlarından rahatsız olan çift “Siz de mi buradasınız?” sözleriyle sitem etti.

MEKANA ALINMADI

Galatasaray ve Anadolu Efes gibi önemli basketbol kulüplerinş çalıştıran antrenör Oktay Mahmudi geceye katılmak için Lucca’ya geldi. Mekan görevlileri gecenin konseptine uygun olmadığı için Mahmudi’yi mekana almadı. Ünlü çalıştırıcı, özel şoförüyle mekanı terk etti.

ÇAPKIN SUNUCU GECELERDE

Yapılan partiye gelen isimler arasında Tülin Şahin’in eski eşi Mehmet Özer de vardı. Mekanı üç kadın arkadaşıyla terk eden sunucu, ilk durdurduğu taksiye atlayarak mekandan uzaklaştı.

SABAHA KADAR EĞLENDİLER

Defne Samyeli’nin reşit olmayan kızı Derin (14) ile ablası Deren Talu, mekanda eğlenen diğer isimlerdi. Alkollü olan bir mekanda 14 yaşındaki Derin Talu’nun eğlenmesi dikkati çekti.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir