Burun şekliniz karakterinizi yansıtıyor

Bdsm

Aşağı doğru eğimli burun

Bu yapıda burna sahip insanlar kolay kolay pes etmeyen ve zorlukların üstüne giden karaktere sahiplerdir.Genel olarak korumacı olan bu insanlar sevdiklerinin üzülmesinden fazlaca etkilenirler ve hemen bir çözüm arayışı içerisine girerler.

Geniş burun

Duygusal, merhametli ve sosyal yapıdaki insanların burunlarına dikkat ettiğinizde %80 oranında geniş burunlu insanların bu özelliklere sahip olduğunu farkedeceksiniz.

Kısa burun

Kısa burna sahip insanlar kaygılı olmaları yanında baskın karakterli insanlar tarafından kolayca yönlendirilebilirler.Bunun sebebi bu insanların hassas,merhametli ve duygusal olmalarıdır. Duygusal ve merhametli olmalarının bir diğer etkisi ise sevdiklerine karşı her daim sadık olmalarıdır.

Uzun ve düz 

Dar burun olarak da adlandırılan bu tip burunlara sahip insanların en dikkat çekici özelliği hayatlarının her alanında, her koşulda disiplinli oluşlarıdır. Bu disiplin hayatlarındaki ahlakiyapılarını da doğrudan etkilediğinden oldukça dürüstlerdir. 

Kanca burun

Bu burun yapısına sahip olan insanlar düşüncelerinin her zaman benimsenmesini ve daima saygı görmeyi isterler.Sadece kendilerinin doğru olduğunu kabul eden bir yapıya sahipler. Aynı zamanda realist tutumları, zorluklarla daha kolay başa çıkmalarına da yardımcı olur.

Kalkık burun

Böyle bir burnunuz varsa ilk akla gelen özellikleriniz kibar ve iyimser olmanızdır.Bir diğer özelliğiniz ise cesaretli olmanızdır. Sevdikleriniz ve aileniz için yapmaktan çekineceğiniz hiçbir şeyinizin olmaması cesaretinizin en büyük göstergesidir. Bu özellikleriniz sizi özel hayatınızda da iyi bir eş adayı yapıyor.

Burun tipiniz sizin hakkınızda ne söylüyor?

Nubya burun

Bu burun şekli, yanlara doğru geniş ve üst kısımlardan basık olur.Karaktere yansıttığı özelliklerin başında ise meraklılık ve yenilikçilik geliyor.Nubya burunlu insanlar hayata bakış açıları ve vizyonları bakımından oldukça açık fikirli insanlardır.Liderlik konusunda da iyidirler.

Kemikli burun
Bu burun tipi sert duruşu, karakterdeki oturmuşluğu ve özgünlüğü ifade eder.Kemikli burun yapısına sahip insanlar sevecen oldukları kadar otorite sağlama konusunda da başarılıdırlar.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir