Yanakları kızartan Nars Orgasm!

Ass

Sayısız ödüller alan ürün, Amerika ’da en çok satanlarda birinci sıradaydı ve hala da bu yerini koruyor. Bu ikonik ürün 2016 yazına özel bir sürpriz yapıyor. Söz konusu güzellik olunca hep daha fazlasını istediğimiz için şimdi, Orgasm allık özel tasarımlı büyük ambalajı ile sınırlı sayıda satışa sunuluyor.

Baron&Baron ‘dan Fabien Baron iş birliğiyle tasarlanan ambalajı ve özel NARS logosunu üzerinde taşıyan bu yeni Orgasm allık, flörtöz imaj görseli ve aynasındaki #whatmakesyoublush (yanaklarını ne kızartır?) hashtag ’iyle sizi eğlenceye çağırıyor.

Allıkla güzelleşmenin 5 yolu

Birçok kadın hemen her gün makyajının rutin bir parçası olarak yüzünü renklendirir. Peki kadınlar neden bu detaydan vazgeçemiyor? Pudra ve allıklar makyajın en önemli parçasıdır. Makyaj uygulamasında önemli bir yer tutan allık ve pudralar günlük makyajda da kullanılmalı.

Makyajda allığın eksikliğini kanıtlayan bir uygulama. 2009’da İskoçya’da yapılan bir araştırmaya göre doğal görünümün yanı sıra allığın yüzü daha sağlıklı gösterdiği belirlendi. Çoğu kadın soluk yüzünü daha kanlı canlı göstermek için allık ve pudraları kullanıyor.

Elmacık kemikleri makyajda önemli bir diğer nokta. Çıkık elmacık kemikleriniz yoksa çare pudra ve allıkla yapılan gölgeler sayesinde bu görünümü elde etmekte. Pudrayı geriye doğru uygulamanız önemli.

Çarpıcı renklerde bir makyaj her zaman sizi başrolde yapar! Bu makyaj türünde göz makyajı ön plandadır. Daha güçlü ve yoğun bu uygulama dudağa ve yanaklara da yansır. Yanaklarınızı pespembe yapın.

Makyajınızı bitirip aynaya baktığınızda, yanaklarınızı doğal pembe olması önemli. Tamamen doğal görünmek istiyorsanız da, fondöteni yüzünüze uyguladıktan sonra pudrayla yüzünüzü eşit bir şekilde örtün ve yoğun olarak elmacık kemiklerinizde gezdirin.

Allık uygulamasının sizi olduğunuzdan daha güzel gösterebileceğini biliyor muydunuz? Ya da yüzünüzü daha ince göstereceğini? Yanak bölgenizin ortasından başlayarak kulaklarınıza doğru allığınızı uygulayın.

François Nars 1999 ’da ilk ikonik allığını piyasaya çıkardığında, ürün sansasyon yaratarak zirveye yükseldi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir