Ünlü Basketbolcu Genelevde Servet Harcamış


Üç gün önce rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan NBA yıldızı Lamar Odom’la ilgili ilginç bir gelişme daha; Nevada’daki genelevde 75 bin dolar harcadığı ortaya çıktı.

Komada yaşam savaşı veren efsane basketçiLamar Odom ile detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Nevada’da bir randevuevinde bilinci kapalı bir halde bulunan Odom Las Vegas’ta hastaneye kaldırılmış, eski basketbolcunun kokain ve viagralarla birlikte yüksek miktarda alkol kullandığı da tespit edilmişti.

75 BİN DOLAR HARCAMIŞ

Lamar Odom’un genelevde üç gününü geçirdiği ortaya çıktı. Genelevin sahibi CNN’e yaptığı açıklamada, 35 yaşındaki Odom’un bu süre zarfında işletmelerinde 75 bin dolar harcadığını söyledi. Sadece Lamar Odom’un isteklerini yerine getirmekle görevlendirilen iki kadının, sürekli eski basketçiyle birlikte olduğunu dile getirdi.

AĞZINDAN SIVILAR AKMIŞ

Love Ranch isimli merkezin çalışanları da ayrıca, Odom’un bulunduğunda yatakta yan yatar halde olduğunu ve hem ağzından hem burnundan pembemsi bir sıvı maddenin akmakta olduğunu belirttiler.

YASAL BİR GENELEV

Lamar Odom’un genelevde başına gelenler ise Amerika Birleşik Devletleri’nde tartışma konusu oldu. Love Ranch isimli genelevin izinli çalıştığı ve devlete vergisini veren yasal bir şirket olduğu ortaya çıktı. Nevada Eyaleti’nde genelevler serbest. Her eyaletin kendi kurallarını koyabildiği ABD’de toplam 10 eyalette genelevlerin serbest olduğuna dikkat çekildi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir