Tolgahan Sayışman: Eşcinseli oynarım

Kainat güzel Almeda Abazi ile mutlu bir birliktelik yaşayan Tolgahan Sayışman, önceki gece erkek arkadaşları ile birlikte akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı basın ordusu ile karşılaşan Sayışman, keyifli bir sohbete de imza attı. “Almeda bu akşam bana eşlik edemedi işleri vardı” diyen Sayışman, gazeteciler sürekli aşk ile ilgili sorulara da tatlı bir serzenişte bulundu. “Beni görünce hemen aşk soruları soruyorsunuz. Ben artık sıkıldım başka sorular sorun” diyen Sayışman’a ilginç bir soru geldi.

“EŞCİNSELİ OYNARIM”

Birçok Holwood sanatçısının da rol için eşcinsel ve karşı cinsi oynaması hatırlatılarak “Eşcinseli oynar mısınız?” sorusuna cevabı ise profesyonel oldu. “Benim için aslı olan proje, tamamına bakarım. Proje güzelse ve içime siniyorsa, hikayeye katkısı olacaksa rolümü yaparım, ayrım yapmam” yanıtı verdi.

“PARAYI GAYRİMENKULE YATIRIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde yatırımları ile ilgili çıkan haberlere de yanıt veren Sayışman, “Evet ben yatırımlarımı gayrimenkule yapıyorum ama bu konuları kamuoyuyla paylaşmak, mahrem konular girmek pek hoşuma gitmiyor. Ekonomi ile ilgili bir iş yapsam bu konuları anlatmakta hiç tereddüt etmem ama ben oyuncuyum” yanıtını verdi.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir