TeknoSA Mobil, temlikli cihaz satışına başlıyor

TeknoSA Mobil, temlikli cihaz satışına başlıyor

TeknoSA, mobil iletişim hizmet sağlayıcısı TeknoSA Mobil ile temlikli cihaz satışlarına başlıyor. Bu kapsamda, TeknoSA Mobil hattını tercih eden tüketicilere istedikleri akıllı telefona 24 ay taksitle satın alma fırsatı sunulurken, GSM operatörlerinden sonra, telefon faturasında tarifeye ek bu hizmeti sunan tek marka olacak.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin önde gelen markalarından biri olan TeknoSA, Mart 2015’te müşterilerine sunduğu mobil iletişim hizmeti ‘TeknoSA Mobil’ markası ile temlikli cihaz satışına başlıyor. Bu kapsamda TeknoSA Mobil, ayda 29 TL’den başlayan interneti bol tarifelerine ek, 24 ay taksitle müşterilerine istedikleri akıllı telefonları kolay ve hızlı bir şekilde tek noktadan alabilme imkânı sunacak. Hattını TeknoSA Mobil’e taşıyanların ve yeni abonelerin faydalanabileceği temlik uygulaması ile akıllı cihaz almayı kolaylaştıran TeknoSA, bu hizmeti Türkiye genelindeki tüm mağazalarında verecek.

Tüketicilerin tüm teknoloji ihtiyaçlarını tek noktada karşılama hedefiyle hareket eden ve bu kapsamda yatırımlarını, yeniliklerini sürdürdüklerini söyleyen TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, “TeknoSA Mobil ile temlikli cihaz satışına başlayarak TeknoSA müşterilerine ‘ilk’ niteliğinde bir yeniliği daha sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Tek noktada, tek faturada müşterilerimizin hem iletişim hem de cihaz ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayacağız. Sektörümüzde olduğu gibi TeknoSA’da da büyümenin lokomotifi konumunda olan akıllı telefonların payının, TeknoSA Mobil’in temlikli satışı ile birlikte kısa vadede daha da artacağını öngörüyoruz. Temlikte en önemli avantajımız, müşterilerimize çok uygun taksitlerle akıllı cihazlarını yenileme olanağı sunuyor olmamız. Üstelik interneti bol tarifelerimizle de müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını tek elden karşılamayı hedefliyoruz. Bütüncül hizmet ve müşterilere sunduğumuz ödeme kolaylığı ile akıllı cihazlarda adres olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

HAZİRAN’DA 1 TL’YE TELEFON KAMPANYASI
TeknoSA Mobil temlikli cihaz satışı teknoloji severleri mutlu edecek kampanyalarla başlayacak. Kampanyalar arasında en dikkat çekenlerden biri ise ‘Günde 1 TL’ye akıllı telefon’ olacak. Bunun dışında, her müşteri kitlesine uygun cazip teklifler TeknoSA Mobil ile müşterilere sunulacak.
 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir