Instagram canlı yayınları doğrudan mesaj olarak gönderilebilecek

Big Dicks

Instagram’a gelen yeni özellikle kullanıcılar canlı yayın açtıklarında karşılıklı olarak takipleştikleri kişilere canlı yayınlarını direkt mesaj olarak gönderebilecekler. Böylece canlı yayın bildirimleri kapatan arkadaşlarınıza dahi canlı yayınınızı izlemek için davette bulunabileceksiniz.
Instagram canlı yayınları doğrudan mesaj olarak gönderilebilecek

En son Instagram güncellemesi, çevrimiçi olduğunuzda arkadaşlarınızı kolayca bilgilendirebilmeniz için canlı videolarınızı doğrudan paylaşmanıza olanak tanıyor.

Son güncellemenin ardından Instagram, platforma canlı videolar için yeni bir özellik daha ekliyor. Canlı bir video kaydederken artık doğrudan bir simge görmenin yanında, basit bir dokunuşla canlı videonuzu arkadaşlarınızla veya takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Karşı tarafa gönderilen canlı yayın, Direct mesaj gelen kutusunda görünüyor ve canlı yayın bittiğinde alıcı bilgilendiriliyor.

Bu özellik sadece canlı videolar yayınlanırken işliyor. Videoların 24 saat boyunca saklanan tekrarlarında böyle bir özellik yok.

Görüntüleyenler, ekranın altındaki “gönder” simgesine tıklayarak canlı videoları aynı şekilde paylaşabilirler. Instagram kullanıcıları ayrıca, Hikayeler ayarından videoları Direct mesaj ile paylaşma seçeneğini devre dışı bırakabiliyorlar. Özel bir hesabınız varsa, Instagram size yalnızca takipçilerinizin canlı videolarınızı görüntüleyebileceğini garanti ediyor.

Özelliği Instagram uygulamanızı güncelleyerek deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir