Hazır Ofisinizle İşinizin Patronu Olmaya Hazır mısınız?

Blonde

Yüksek maliyetleri düşüren, herkese hayalini gerçekleştirmesi için olanak sağlayan yeni nesil sanal ofis imkanlarından faydalanmaya ne dersiniz? Siz hayal edin; gerçek olsun. Hazır ofis seçeneklerimiz sayesinde şirketinizin açılışını vererek yasal adres olarak bildirimde bulunabilirsiniz. Böylece daha işin ilk kuruluş aşamasında gerçekleşecek harcamaları minimuma çekebilirsiniz.
Bu ofislerde her türlü imkana sahipsiniz. Kira stopajı da ödemez; bizden alacağınız faturayı da masraf olarak gösterebilirsiniz. Şirketiniz adına kurumsal telefon tahsis edebilirsiniz. Üstelik sabit hat ücreti de ödemek zorunda değilsiniz. Ofisiniz için gerekli birçok hizmete uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz telefonlarınıza sizin adınıza cevap verecek bir sekreterlik hizmetine sahip olabilirsiniz.
Siz olmasanız da kargolarınız sizin adınıza teslim alınır. Hizmetlerimizden yararlanan şirket sahipleri misafirlerini de ağırlayabilirler. 1 gün önceden belirtmek şartıyla kısa süreli toplantı odası ve hazır ofis kullanımı mümkündür. Misafirleriniz sizin adınıza ofisinizde karşılanabilir. Tüm bunlardan daha önemlisi prestijli bir adres ile misafirlerinizi etkileyebilirsiniz. Tüm detaylar için kiralık ofis sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir