Doğumdan sonra fit kalmayı başaran anneler!

Doğum sonrası hemen eski formuna dönen ünlüleri şaşkınlıkla takip ediyorsunuz. Hatta biraz da imreniyorsunuz. Peki, onlar bu hale nasıl gelebiliyorlar? İşte yöntemleri…

Doğum sonrası hemen eski formuna dönen ünlüleri şaşkınlıkla takip ediyorsunuz. Hatta biraz da imreniyorsunuz. Peki, onlar bu hale nasıl gelebiliyorlar? İşte yöntemleri…
Doğum sonrası hemen eski formuna dönen ünlüleri şaşkınlıkla takip ediyorsunuz. Hatta biraz da imreniyorsunuz. Peki, onlar bu hale nasıl gelebiliyorlar? İşte yöntemleri…
 
Beyonce Minik Blue – Ivy’nin annesi ünlü şarkıcı Beyonce, doğum sonrası 10 haftada geri döndüğü eski formunu bebeğinin öğle uykusu sırasında günde iki kez yaptığı kardiyo, Pilates, yoga ve dans içeren 20 dakikalık mini egzersizlere borçlu. Ünlü şarkıcı, hamileliği sırasında aldığı 12 kiloyu vermeye kararlı.
 
Jennifer Lopez Latin yıldız, eski eşi Marc Anthony’den olan ikizleri Max ve Emme’ye hamileliği sırasında aldığı 18 kilo sonrası eski formunu haftada 4 kez yaptığı egzersizlere, kırmızı etten kaçındığı günlük 1400 kalorilik diyete borçlu.
 
Heidi Klum 4 çocuk annesi, Project Runway programının sunucusu Alman manken Heidi Klum, doğum sonrası kilolarını egzersiz koçu David Kirsch’in günde 2 defadan oluşan egzersiz programına ve Ultimate New York Body Plan tarafından onun için hazırlanan beslenme programı ile vermiş. Programda doğumdan sonra ilk iki hafta şişkinliğe neden olduğunda günlük süt ürünlerini ve meyve tüketmemiş. Sağlıklı yüksek karbonhidrat ve protein içeren besinler tüketmeye dikkat etmiş.
 
Jessica Alba Doğum sonrası eski formunu yakalayan ün den biri olan Alba, bunun için sıkı bir egzersiz programı takip etmiş. Egzersizler ile birlikte günden en az 1 litre su, bolca protein ve sebze tüketen aktris eskisi formunu çoktan yakaladı. Egzersiz ve besinlerin dışında kahvaltıyı da atlamayan ünlü oyuncu doğum sonrası kilo vermek isteyen annelere, ızgara yemelerini ve beyaz un yerine esmer undan yapılan makarna ve pirinç tavsiye ediyor.
 
Victoria Beckham Bir zamanların Spice Girls grubunun üyesi olarak tanıdığımız, David Beckham’ın moda gurusu eşi Victoria’nın 4 çocuk sahibi olduğuna inanmak güç. En son kızı Harper Seven’ı kucağına alan Victoria, 5 besin diyetini uygulayanlardan. Bu diyette günde sadece yararlı olan 5 besin tüketiliyor ve şeker içeren besinler yasak olduğu gibi aynı zamanda az miktarda protein tüketiliyor.
 
Angelina Jolie 6 çocuk annesi, yakışıklı aktör Brad Pitt’in nişanlısı Angelina, doğum sonrası kilolarından bol meyve, sebze yiyerek ve Pilates yaparak kurtulmuş. Bu süreçte normal üzerinde bir egzersiz programı takip ettiğini ve sadece onu doyuracak kadar yediğini de söylüyor.
 
Miranda Kerr Orlando Bloom’un eşi ve Victoria’s Secret modeli Kerr, doğum sonrası kilolarını vermek için düzenli uykuya ve yeterli miktarda su içmeye çok özen göstermiş. Aynı zamanda sağlıklı kahvaltı ettiğini, bolca yeşillik tükettiğini ve Yoga yaptığını söylüyor.
 
Gisele Bündchen Neredeyse tüm dünyaca ünlü markaların yüzü olan, her yerde karşımıza çıkan, dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biri olan Bündchen, doğum sonrası kilolarından doğru yiyerek ve kas hafızası yöntemini kullanarak kurtulmuş. Ünlü model, doğuma birkaç hafta kalana dek yoga ve kung-fu derslerini de devam ettirdiğini söylüyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir