Deri pantolon nasıl giyilir?

Deri pantolon ve taytlar son sezonlarda olduğu gibi bu sezon da oldukça trend. Günlük hayatımızda da kullanmaya başladığımız bu ikonik parçayı ünlüler nasıl giymiş dersiniz?

Alessandro Ambrosio:

Crop top denen kesik üst ile kombinlediği deri pantolonu ile oldukça cool gözüken Alessandro Ambrosio iki iddialı parçayı sakinleştirmek için uzun bir hırka tercih etmiş.


Blake Lively:

Hamileliğinde bile stilinden ödün vermeyen Blake Lively deri pantolonunu yün balıkçı bir kazakla kombinlemiş ve gündüze uyarlayarak sporlaştırmış.


Jessica Alba:

Deri pantolonu gündüz kullanan bir ünlü daha! Eskiden ‘’deriler gece giyilir’’ algısıyla bildiğimiz bu tutuma tamamen karşı çıkıyor Jessica Alba… Beyaz gömleği, kolyesi ve Givenchy çantasıyla tam anlamıyla ‘spor şık.’


Karlie Kloss:

Karlie Kloss’un bu görüntüsü deri pantolonu hangi tip vücuda sahip olanların giymesi hakkında bize biraz ipucu veriyor. Tüm vücut hatlarını ve kusurlarını bir anda ortaya çıkaran deri taytların böyle ince uzun fiziklerde daha hoş göründüğünü üzülerek söylemeliyiz.


Kate Moss:

Dünyanın en önemli stil ikonlarından olan Kate Moss deri pantolonunu uzun bir kürk yelekle kombinlemeyi tercih etmiş. Kalın topuklu ayakkabılarıyla da kıyafetini tamamlamış.

 


Kendall Janner:

Son zamanların ünlü ismi Kendall Janner şu sıralar ne giyse olay olacak cinsten… Her giydiği trend olan 20 yaşındaki bu modelin deri pantolonu siyah sade bir üstle kombinlenmiş.


Deri tutkunu olan Janner bu görüntüsünde ise deri pantolonunu uzun bebek mavisi paltosuyla kombinlemiş. Bu kürk detaylı paltoya bayıldığımızı söylemeliyiz!


Miranda Kerr:

Gündüz oğlu Flyinn’i gezdirmeye çıkan süpermodel anne Miranda Kerr, deri pantolonunu gri bir palto ve kışlık şapkasıyla tamamlamış.

 


Naomi Watts:

Gündüz spor olmak yerine şık olmayı tercih eden ünlülerin arasında yer alan Naomi Watts’ın bu görüntüsünde dikkat çeken detay ise bantlı ayakkabılar. Camel rengi palto ve çapraz çantası ise uyum içerisinde.


Poppy Delevigne:

Poppy Delevigne tarzını oturtmuş ünlülerin başında yer alıyor. Yine son zamanlarda oldukça trend olan gömlekleri bele bağlama modeli ide deri taytını tamamlayan Delevigne’in mavi Miu Miu gözlükleri ise kıyafetinin en şık detayı.


Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir