Avon'dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

Avon’dan makyajı sanata dönüştüren Mark!

AVON’un yeni markası Mark, makyajı inovasyon ve sanatla birleştiriyor. Yeni Mark, tüm kadınları kendi şaheserlerini yaratarak girdikleri ortamlarda iz bırakmaya davet ediyor.

Yaşamdan zevk alan, bulundukları ortamda genç ruhları, enerjileri ile dikkat çeken kadınlara hitap eden Mark, maskara, göz kalemi, eyeliner, far, pudra, allık, ruj, fondöten, kapatıcı, CC krem, makyaj sabitleyici, tırnak cilası çeşitlerinden ve makyaj aksesuarlarından oluşan zengin ürün yelpazesiyle görünümüne sanatsal bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için kapsamlı çözümler sunuyor.

Bu yüzden Mark, makyaj çantasını bir resim paletine, yüzü ise bir sanat eserinin hayata geçirilebileceği boş bir tuvale dönüştüren bir yaklaşımla geliştirildi. Güzel bir görünümün değerini bilenlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri barındıran Mark, Avon’un son 2 yıldaki yoğun araştırma ve inovasyon yatırımlarının sonucunda ortaya çıktı.

Esra Pencereci: “Mark, sanatın gücünü kadınlarla buluşturuyor”

Mark’ın lansmanında konuşan AVON Tüketici Pazarlama Müdürü Esra Pencereci, “Güzellik ve bakım tüm kadınlar için önemli ancak ihtiyaçlarımız, beklentilerimiz, zevklerimiz çok farklı. 100’den fazla ülkede kadınlara iyimserlik, güzellik, yenilik vadeden bir marka olarak, farklı kesimlere hitap eden alt markalar geliştiriyoruz. Mark, özellikle renk tutkunlarına, yeniliklere açık, bağımsız ve kendini ifade etmeyi seven kadınlara hitap edecek yepyeni bir makyaj markası. Çıkış noktasında sanat ve makyaj arasındaki benzerliğin altını çizme ihtiyacı yatıyor. Kendini ifade etmek ve yaratıcılığını ortaya koymak isteyen ressamın en önemli aracı boş bir tuvaldir. Biz kadınlar da makyaj yapmak üzere ayna karşısına oturduğumuz her anda, çok etkili ve yaratıcı bir araca sahip oluyoruz. Elimizde doğru malzemeler olduğunda ve makyajın bu gücünü hatırladığımız her anda bizler de böyle yaratıcı bir yolculuğa çıkıyoruz. Mark, tam da bu bakış açısıyla geliştirildi: Sanatın gücünü ürünlerimizi kullanan kadınlarla buluşturarak bulundukları her alanda kendi izlerini bırakmaya davet ediyoruz” diye konuştu. 

Tuğçe Erbuğ Akman “Her kadın her sabah kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabilir”

AVON Makyaj ve Parfüm Kategori Müdürü Tuğçe Erbuğ Akman ise, “Makyajı sanata dönüştüren Mark, önemli bir iddiayla yola çıkıyor. Her kadının her sabah kendi yüzünde kendi şaheserini yaratabileceği iddiası. Bu yüzden kendini ifade etmek isteyen ve güzelliğine önem veren kadınların ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri kapsayacak geniş bir portföye ve çeşitliliğe sahip. Yüz, gözler, dudaklar ve tırnaklara yönelik ürünleriyle Mark, güzelliğe önem verenlerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri barındırıyor” dedi.

Tek üründe üç farklı hacim: Spectralash Mascara

Kısa sürede kendi hayran kitlelerini yaratacak ürünlerden biri de Spectralash maskara. Kirpiklerinin görünümü üzerindeki tüm kontrolü kadınlara veren Spectralash, hacimli, daha hacimli ve en hacimli olmak üzere üç ayarlanabilir kademeyle günün farklı saatlerinde ve farklı ortamlardaki maskara ihtiyaçlarını tek başına karşılıyor. Yeni Mark ürünleriyle ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek, AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

AVON, girdiği ortamlarda fark edilmek isteyen; kendi tarzını yaratmak için zaman ayıran kadınlara hitap eden güçlü ve dinamik bir makyaj markası yarattı. Yeni Mark, yüksek pigment içeren renklerle makyajın içindeki sanatsal unsurları öne çıkarıyor.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir