Amerikalı Babadan “Kızıma Yaptığının Aynısını Yaparım” Fotoğrafı

Son yıllarda anne ve babalar çocuklarının arkadaşlıkları konusunda oldukça rahat davranmaktalar. Bu duruma en açık örnek ise bu haberimizde gizli… Amerika’da bir baba, evladını koruma hissiyatının sınırlarını zorlayarak bu olaya farklı bir boyut kazandırdı. Benjamin Schock adlı baba kızının erkek arkadaşıyla muhteşem bir poz verdi. Bu pozu kızının erkek arkadaşıyla çektirmiş olduğu aşk fotoğrafına nazire yaparcasına verdi. Resimde baba Benjamin, kızı Ricarra’nın erkek arkadaşına arkadan sarılmış olarak poz verdi. Tıpkı erkek arkadaşının, kızı Ricarra’ya sarıldığı gibi

“KIZIMA NE YAPARSAN AYNISINI SANA YAPARIM”

Fotoğrafları çeken Benjamin’in karısı Sharee, “Kocam esprili bir dille kızımızın erkek arkadaşına ‘kızımıza her ne yaparsan aynısı sana yaparım’ dedi ve sonrasında objektifin önüne geçip bu pozu verdiler.” diyerek olay olan fotoğrafın hikayesini anlattı.

“GÖZÜM SENİN ÜZERİNDE”

“Kocam Benjamin tuhaf bir oyunbaz, herkesi neşelendiren kocaman kalbi olan bir adamdır. Bu fotoğrafa yaptığı yorumda onun bu sıra dışı kişiliğinin, ‘Seni izliyorum gözüm senin üzerinde ahbap’ ifadesinin mizahi bir şeklidir diye ekledi Sharee Schock.

3 MİLYONDAN FAZLA GÖRÜNTÜLENDİ

Benjamin Schock “Kızıma her ne yaparsan aynısını sana yaparım” alt yazısı ile fotoğrafı Imgur’a yükledi. Fotoğraf 3 milyondan fazla görüntülendi. Fotoğrafın ulaştığı başarı, beyninde birden fazla tümör ile mücadele eden Benjamin’i ve Wisconsin’li ailesini biraz da olsa rahatlattı.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir