2019 abiye trendleri

Düğün sezonu yaklaşıyor, peki 2019’un abiye modellerini ne kadar biliyoruz?

Rengarenk

Limon sarısı, mor, bej, toprak tonları. Bu senenin öne çıkan renkleri bunlar olacağa benziyor. Birçok tasarımcının moda haftalarında sunduğu elbiselerde görmeye alıştığımız bu renklerdeki elbiseler düğün sezonunda kendini çokça gösterecek.


Büyük detaylar ve kat kat kumaşlar

2019’da abiyelerde oversize detaylar, büyük omuzlar, kat kat fırfırlar yerini aldı. Gelinliklere dahi yansıyan bu trendi takip edecekseniz vücut tipinize uygun bir parça tercih etmenizi öneririz.


Püsküller

Püsküller, bir dansı en güzel yansıtan elbise detaylarıdır. Bol bol eğlenip dans etmek istiyorsanız püsküllü elbiseler en iyi seçim olacaktır.


Altın sarısı detaylar

Altın sarısı detaylar elbisenin olduğundan daha çarpıcı görünmesinde oldukça etkili. 2019 abiyelerinde de altın sarısı ışıltıları sık sık göreceğiz.


Leopar desen

Leopar bu sene her kıyafette olduğu gibi abiyelerde de trend! Leopar desenli bir abiye ile iddialı bir görünüme kavuşacağınız kesin işte tam da bu nedenle abiyenizi kombinlerken aksesuar, çanta ve ayakkabı seçiminize dikkat edin.


Puantiyeler her yerde

50’li ve 60’lı yılların vazgeçilmezi puantiyeler 2019’da da abiyelerde!


Kelebekler ve çiçekler baharın habercisi

Doğadan ilham alınarak tasarlanan kelebek ve çiçek tasarımları elbiselere çok yakışıyor! Baharın habercisi olduğu çok belli değil mi?


Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir