Tarz banyolar için “JOY”

JADO’nun ödüllü tasarımı “JOY” ile banyolar çok tarz

Dünya devi Ideal Standard’ın Grand luxury pazarındaki markası JADO; IF Product Design’dan ödül alan yeni armatür serisi JOY ile banyolarda büyüleyici bir tasarıma imza atıyor.

Banyo çözümlerinin lider markası Ideal Standard, dünyaca ünlü Alman tasarım ofisi Artefakt Design Studio imzası taşıyan JADO’nun JOY serisi armatürler farklı tarzı, dikkat çekici stili, şık detayları ile banyolara eşsiz bir güzellik katıyor.

Tasarım ve estetik bir arada

Yaratıcılıkta sınırları zorlayan detayları ve tasarımındaki mükemmel çizgileri ile dikkat çeken JOY serisi armatürler, silindirik gövdesi ve zarif kolun bütünlüğü ile banyolarda şık ve fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. 2014 IF Product Design Award’da ödüle layık görülen JOY, banyolarında fark yaratmak isteyenler için tasarım ve estetiği bir arada sunuyor.

Her banyoyla mükemmel uyum

Beş farklı yükseklikteki lavabo bataryası ile alternatif seçenekler sunan JOY, tüm banyolara mükemmel bir uyum sağlıyor. Residence, suit ve konut projelerinin ilk tercihleri arasında yer alan JOY, ince kumanda koluyla açılıp kapanırken, içinden akan suyun miktarı ile senkronize bir şekilde silindirik bölüm yukarı ve aşağı hareket ederek kolay bir kullanım sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir